YERİNDE iPHONE EKRAN DEĞişimi

iPhone Ekran Değişimi: Bu yazıyı okuduğunuza göre büyük ihtimalle telefonunuzu elinizden düşürdünüz ve ekranı kırıldı. Arama yapamıyorsunuz, maillerinize ulaşamıyorsunuz, sosyal medya hesaplarınızdan da uzak kaldınız! Bu durum elbette canınızı sıkacak. Ancak çaresiz değilsiniz. Yerinde iphone ekran tamiri servisimizle hizmeti ayağınıza getiriyor ve bu işi yanınızda gerçekleştiriyoruz. iPhone konusunda uzman mobil ekiplerimiz, çağrınızı almasının akabinde hemen adresinize gelip iphone ekran değişimi ni yanınızda gerçekleştiriyor.

iphone ekran değişimiTelefonunuzda düşme ve ya farklı bir sebepten ekranınız kırıldı ya da görüntü alamıyor olabilirsiniz. Bu da büyük ihtimalle ekran değişimini  gerektirir. Biz Cepciniz.com olarak bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Üstelik beklediğinizden bir adım öteye geçerek iphone kırık ekran değişimi işini evinizde yada işyerinizde gerçekleştiriyoruz. Bu işlem için sizden kesinlikle ek ücret talep etmiyoruziPhone ekran değişimi konusunda uzman mobil teknik ekibimiz sizden aldığı çağrının akabinde hızlıca çağırdığınız yere geliyor ve telefonunuzun ekran değişimini gözünüzün önünde gerçekleştiriyor.

DÜRÜST TİCARET

Orjinal deyip yan sanayi ekran satmıyoruz. Kullandığımız iphone ekranları, orijinaliyle birebir aynı kalitede 1. sınıf ve 6 ay garantili olarak değiştiriyoruz. Değişen ekran tek parça (dokunmatik cam, lcd, plastik çerçeve) halinde bir bütün olarak değişiyor ve bu değişimin sonrasında ekranınızdaki çiziklerden de kurtulmuş oluyorsunuz. Tekrar çizilmesine ve kırılmasına engel olmak için cam koruma hediye ediyoruz. Ekran değişiminin ardından dilediğiniz kadar inceleyebiliyorsunuz. Problem bulursanız ya da içinize sinmezse koşulsuz iade hakkınız mevcut. iPhone cam ekran değişimi sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez ya da yabancı kişilerin eline geçmez. Telefonunuzun içinden parça eksilmez. Telefonunuzun performansında yani iphone ekran değişimidokunmatik hızı, dokunmatik hasasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir problem olmaz. iPhone ekran değişimi işi gözünüzün önünde yapıldığından dolayı bu tereddütleri yaşamazsınız.  İşlem sırasında aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz.  Ekran değişimi niz maksimum 30 Dakika içinde tamamlanmaktadır.

Tüm İstanbul’a hizmet veriyoruz. Ancak hızlı hizmet garantisi yalnızca yakınında bulunduğumuz bölgeler için geçerlidir. Genel olarak Maslak, Sarıyer, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Eyüp, Kemerburgaz, Alibeyköy ve yakınlarında aynı gün içinde servis yapabiliyoruz.

Yerinde onarım sistemiyle çözülebilen diğer sorunlar;

  • Batarya değişimi
  • Şarj soketi değişimi
  • Kameralar ve sensör sorunları
  • İç kulaklık ve hoparlör sorunları

Ekranlar konusunda bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız

Diğer cihazlar ve diğer arızalar için lütfen arayın, size yardımcı olmaktan onur duyarız.

Cepciniz.com / soner@cepciniz.com / Tel/Whatsapp : 0 536 937 00 00