Menü Kapat

iPhone 8 etkinlik tarihi Resmileşti

Apple, hepimizin heyecanla beklediği, iPhone 8 ile birlikte bir kaç ürünü tanıtacağı iPhone 8 etkinlik tarihi resmi olarak onaylandı. İşte, Apple Park’ta yapılacak olan etkinlik için o gün!

iPhone 8 etkinlik tarihi

Apple nihayet iPhone 7S, iPhone 7S Plus ve iPhone 8  model cihazlarının tanıtımı için gerçekleştireceği etkinliğin resmi davetiyelerini gönderdi. Daha önce duyurduğumuz gibi iPhone 8 etkinlik tarihi 12 Eylül olacak. Apple etkinliği, yeni Apple Park binasında, Steve Jobs Amfi salonunda icra edilecek.

Apple etkinliği için beklentilerimiz neler?

Apple iPhone 8 etkinlik tarihi nde beklediğimiz en önemli ürün elbette ki yeni iPhone modelleri olacak. OLED ekrana sahip iPhone 8 modelinin yanı sıra iPhone 7S Plus ve iPhone 7S modellerinin de tanıtılması beklenen etkinlikte iOS 11, macOS High Sierra, watchOS 4 ve tvOS 11 işletim sistemlerinin tanıtımı da gerçekleştirilecek. Bu işletim sistemlerinin ilk olarak Haziran ayındaki WWDC etkinliğinde duyurulduğunun da altını çizmek gerekiyor.

iPhone 8 etkinlik tarihi

Ayrıca, LTE hücresel bağlantı özelliğine sahip olacağı iddia edilen yeni nesil Apple Watch Series 3 akıllı saat modelleri ve 4K içerik desteği sunacak olan yeni Apple TV de beklenen diğer ürünler arasında yer alıyor.

Bu etkinlikten şimdilik beklentilerimiz bunlar. Ama Apple bize ne gibi sürprizler yapar bilemiyoruz. Bunu hep birlikte etkinlik günü görebileceğiz.

“Teknolojiden bihaber kalmak istemem” diyorsanız teknolojikolisi.com‘u mutlaka takip edin.