Menü Kapat

iphone 8 etkinlik tarihi sızdı!

 

iPhone 8 etkinliği için tarih sızdı!

Apple tarafından iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus akıllı telefonlarının tanıtılacağı büyük etkinliğin tarihi ortaya çıktı. Peki, Apple iPhone 8 etkinliği hangi tarihte gerçekleştirilecek?

iPhone 8'de Touch ID nerede olacak?

IPHONE 8 ETKİNLİK tarihi olacak büyük gün 12 Eylül olabilir!

Mac4Ever adlı sitenin iddialara göre, yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı yılın büyük Apple etkinliği 12 Eylül tarihinde yapılacak. GSM operatörlerinin şimdiden yeni cihazları pazarlamaları için envanterlerini hazır hale getirmeleri konusunda bilgilendirildiği de detaylar arasında yer alıyor. Konuyla ilgili Apple cephesinden tabii ki henüz resmi açıklama gelmiş değil fakat basın davetlerinin gelecek hafta içerisinde gönderilmesi bekleniyor.

iphone 8 etkinlik

12 Eylül’deki etkinlik sonrasında, iPhone 8 ve diğer iPhone modellerinin aynı hafta, yani 15 Eylül’de ön siparişe açılacağı düşünülüyor. Ayrıca iddiaya göre 22 Eylül tarihinde de piyasaya sürülecek. Diğer yandan bazı haberler ise tedarik sıkıntısı nedeniyle merakla beklenen asıl cihaz olan iPhone 8 modelinin Ekim ayından önce piyasaya sürülemeyeceğini öne sürüyor.

Apple etkinliğinde iPhone modelleri ile birlikte LTE bağlantısı özelliğine sahip yeni Apple Watch 3 akıllı saat ve 4K Apple TV gibi cihazların da tanıtılması muhtemel görülüyor. Ayrıca etkinliğin Apple Park’ta Steve Jobs Salonunda gerçekleştirilecek olması da ayrı bir önem taşıyabilir.

Kaynak: shiftdelete.net