Menü Kapat

iPhone 8 fiyatı ne olacak?

Apple iPhone 8 modelinin ne kadar fiyatla satılacağı ile ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı. iPhone 8 fiyatı akıllara zarar cinsten!

iPhone 8 fiyatı

Apple tarafından gerçekleştirilecek olan, yeni iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modellerinin tanıtılacağı etkinlik için resmi davetiyelerin gönderilmesi beklenirken, iPhone 8 fiyatları ile ilgili yeni bir iddia ortaya atılmış durumda. Peki, iPhone 8 fiyatı ne kadar olacak?

iPhone 8 fiyatı etiketi 999 dolar olabilir!

Apple etkinliği gerçekleşinceye kadar yeni iPhone modellerinin fiyatıyla ilgili spekülasyonlar da doğal olarak devam edecek. Son olarak OLED ekranla gelmesi beklenilen yeni iPhone 8 fiyatı için The New York Times tarafından ortaya atılan iddiaya göre ürünün etiketinde 999 dolar yazacak.

5.8 inç OLED ekranlı ve radikal tasarım değişikliğiyle gelecek olan ve çerçevesiz tasarıma sahip olması beklenilen iPhone 8 fiyatı için  şimdiye kadar ki tahminleri 1000 dolar ile 1500 dolar aralığında değişiyordu. Ancak genel kanaat 1000 dolar seviyesinde toplanıyordu. Diğer taraftan 1000 değil sadece 999 dolar gibi bir pazarlama politikası ile karşı karşıya olacağız gibi görünüyor.

iPhone 8 fiyatı

Tabii ki 999 dolar, iPhone 8 için en küçük depolama seçeneğini ifade ediyor. Yani büyük ihtimalle bu fiyatı ödeyerek64 GB depolama kapasitesine sahip olacaksınız. 256 GB veya 512 GB depolama seçenekleri içinse 100 dolar civarında fiyat farkları ön görülüyor.

Şu an için Amerika pazarında en pahalı modelin ise 256 GB depolama kapasitesine sahip iPhone 7 Plus olduğu belirtiliyor. Bu cihazın fiyatı ise 969 dolar. Bakalım iPhone 8 ülkemizde ne kadara satılacak?

“Teknolojiden bihaber kalmak istemem” diyorsanız teknolojikolisi.com‘u takip edin.