Menü Kapat

apple’ın Yaklaşan yeni iPhone tanıtımından önce bazı firmalar kesinleşen iPhone 8 tasarımını kullanmaya başladılar. Son olarak dünyaca ünlü kılıf üreticisi Spigen’in iPhone 8 kataloğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta McDonald’s reklamlarına da konu olan iPhone 8 tasarımı artık kesinleşti diyebiliriz. Spigen de son bir kaç yıldır yaptığını bu yılda devam ettirdi. Yeni iPhone tanıtılmadan ürünlerini hazırladı. iphone 8 kılıf kataloğunu şimdiden hazırladı.

McDonald's iPhone 8'i reklamında kullandı!

Spigen’in iPhone 8 kılıf kataloğu ortaya çıktı!

Nisan ayından beri neredeyse her gün paylaşılan iPhone 8 tasarımı konusunda artık son aşamaya gelindi. HomePod yazılımı ile birlikte çerçevesiz bir ekrana sahip olacağı kesin olarak anlaşılan iPhone 8 ile ilgili son sızıntılar, akesuar firmaları ürün hazırlıklarını bu tasarıma göre yapmalarını sağladı.

17-08/22/iphone-8-liquid-crystal.jpg

17-08/22/iphone-8-neo-hybrid.jpg

Dünyaca ünlü kılıf üretici Spigen’in uluslararası ortaklarına gönderdiği iPhone 8 kılıf kataloğu sızdırıldı. Katalogda Spigen’in klasikleşmiş Liquid Crystal, Thin Fit, Neo Hybrid gibi kılıf modellerinin çerçevesiz iPhone 8 tasarımına uygun olarak hazırlanmış çeşitlerini görmek mümkün.

17-08/22/iphone-8-thin-fit.jpg

iphone 8 kılıf rugged crystal

Hazırlanan kılıflar, muhtemelen parmak izi tarayıcısının olmayacağını düşündürüyor. Tabi ekranın altına yada güç tuşuna monte edilmedi ise. Spigen’in kılıf kataloğu yüzde yüz iPhone 8 tasarımını yansıtıyor demek elbette doğru olmaz. Fakat Apple’ın bu aşamadan sonra kolay kolay değişiklik yapmayacağını düşünüyoruz.

Kaynak: shiftdelete.net