Menü Kapat

Apple’ın beklenen yeni harikası iPhone 8 ile ilgili görüntüler ve videolar tanıtım yaklaştıkça artarak gelmeye devam ediyor. Bugün de Çin kaynaklı iPhoneros tarafından sızdırılan yeni görüntüler ortaya çıktı. Yeni iPhone 8’in prototipi olduğu söylenen cihazda gözümüze çarpan ilk detayın parmak izi sensörü olduğunu belirtmek gerekiyor. Ayrıca diğer tüm sızıntılarda karşılaştığımız dikey çift kamera lensi bu cihazda da görülüyor.

Son zamanların moda akımında olduğu gibi iPhone  8’in çerçevelerini iyice daraltan Apple, kendisinden beklenileni verecek gibi görünüyor. Ayrıca beklendiği üzere Home butonunun kaldırılmış olduğunu görüyoruz. Cihazın arka tarafına baktığımızda ise Touch ID sensörünün bulunduğu kısım canımızı biraz sıkıyor. Doğrusu bunu pek beklemiyorduk. Bu özelliğin ekranın altına yerleştirilmiş olacağı düşüncesi yaygındı. Bu sızıntı ne kadar gerçektir bunu bilemiyoruz. Ancak iphoneros’un bu konularda pek yanıldığı söylenemez. Arka kısımda bulunan anten çizgilerinin de değişmiş olduğu gözlerden kaçmıyor tabi. Bunun yorumunu da sizlere bırakıyoruz.

Gün geçtikçe iphone ile ilgili gelen yeni bilgileri siz cepciniz.com okurlarına iletmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Ayrıca tüm teknoloji haberleri için teknolojikolisi.com u ziyaret edebilirsiniz.