EVİNİZDE, İŞ YERİNİZDE YADA SİZ NEREDE İSTERSENİZ ORADA iPHONE EKRAN TAMİRİ,

evinizde, iş yerinizde iPhone ekran tamiri

iPhone ekran tamiri işi için ne kadar zor bir olayı, nasıl basit bir hale indirgediğimizi görmeniz için aşağıdaki yazıyı hazırladık. Bu senaryo hepimizin başına gelebilir. Mutlaka okuyun! Yaptığımız işin sizin açınızdan önemini daha iyi anlayacaksınız.

iphone ekran tamiriHer şey iPhone‘unuzun yere düşüp ekranının kırılmasıyla başlıyor,

Bu durumda arayanlar size ulaşamayacak. Sosyal medya hesaplarınızdan, maillerinize, mesajlarınıza, banka hesaplarınıza ve daha bi sürü şeye erişiminiz kesilecek!!

Şimdi teknik servis bulmanız ve bir an önce iPhone ekran tamiri yaptırmanız gerekiyor. Ama o da ne? Başka sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Şimdi kaç gün beklemeniz gerekecek? Servis aramak, güvenilir bir yer bulmak çok zor. Tabi bunlarla vakit harcamak daha da zor çünkü çok işiniz var.

Bitti mi? Tabii ki hayır. Datalarınız çalınır mı bundan da endişe ediyorsunuz, cihazınızı yedekleyip sıfırlamakla uğraşmak zorundasınız. Ayrıca iPhone‘unuza iyi bakarlar mı? Çizerler mi mesela? Cihazınızın içinde ki parçalar değişir mi? Bu liste uzar gider,

 

AMA BİZ UZATMIYORUZ iPhone ekran tamiri için yanınıza geliyoruz

iPhone‘unuzu hayata döndürmek için hemen bizi arıyorsunuzIPHONE EKRAN TAMİRİIPhone konusunda uzman arkadaşlarımızdan biriyle konum bilginizi paylaşıyorsunuz. Aynı gün için müsait zamanı belirliyorsunuz. Randevu saatinde arkadaşımız yanınıza geliyor. Göstereceğiniz noktada, gözetiminiz altında iPhone’unuzun onarımını tamamlayıp gerekli testleri tamamlıyor. Sizin de onayınızın ardından iPhone’unuzu size teslim ediyor.

iPhone’unuza neler yapıldığını baştan sona izliyor, dilediğiniz yerde dilediğinizi sorarak bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Ortalama bir iPhone ekran tamiri 15 ila 30 dakika arasında tamamlanıyor. Bu süre zarfında dilerseniz işinize yoğunlaşabilir ya da arkadaşımız işini yaparken iPhone‘unuzu izleyebilirsiniz.

Ve Mutlu Son..

Yerinizden bile kalkmadan iPhone‘unuz onarılmış oluyor. İşleriniz yarım kalmıyor. Günlerce beklemiyorsunuz. Servis aramanıza gerek kalmıyor. Datalarınız için endişelenmiyorsunuz. Çünkü her şey gözünüzün önünde oluyor.

Ürünlerimiz talebinize göre orijinal ya da yan sanayi olabiliyor. Her halükarda iPhone ekran tamiri ve ek olarak yaptığımız tüm işler için 6 Ay garanti veriyoruz.

İstanbul’un tamamına hizmet verebiliyoruz. Ancak şimdilik tek şubemiz Maslak bölgesinde olduğundan dolayı, yakın çevremiz olan Kağıthane, Sarıyer, Beşiktaş, Eyüp bölgelerine hızlı hizmet garantisi verebiliyoruz.

Yerinde servis için kesinlikle hiç bir ek ücret almıyoruz. Tamamen servisimize gelen müşterilerimizle aynı fiyatı ödüyorsunuz. Kredi kartı ya da nakit ödeme alabiliyoruz.

Değiştirdiğimiz her ekran için Çizilmez cam koruma hediye ediyoruz.

Dilerseniz aktif olarak çalışmakta olduğumuz Eczacıbaşı, Deloitte, Eren Holding ve daha bir çok firmadan referans verebiliriz. Memnuniyetle cevaplayacaklardır.

Ekran tamiri dışında yerinde onarım yapabildiğimiz işler;

  • Batarya değişimi
  • Şarj soketi değişimi
  • Home Button değişimi
  • Kamera değişimi
  • Kulaklık ve hoparlör değişimi
  • Ön kamera ve yakınlık sensörü değişimi

iPhone ekran tamiri dışında Diğer iPhone arızaları için cihazınızı yerinizden alıyoruz. Arıza tespitinden sonra sizden fiyat için onay istiyoruz. Akabinde tamiri tamamlanan iPhone‘unuzu yerinize getirip teslimini yapıyoruz. 
Asist Elektronik İstanbul Sarıyer iPhone Tamiri – Armut

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Open chat