Iphone Ekran Boyutları

Iphone Ekran Boyutları , Tasarım Ölçüleri ve Lansman Tarihleri

Bu yazımızda bugüne kadar üretilmiş olan tüm 33 farklı model Iphone ekran boyutları ve diğer tasarım ölçülerini derledik. Zaman zaman karşılaştırma ihtiyacımız olduğunda bu kaynağa başvurabilirsiniz. Bu bilgilere, cihazların piyasaya sürülme tarihlerine güre düzenlenmiş bir şekilde aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Not: Tüm data epey.com üzerinden sağlanmıştır.

Listede Iphone cihazların zaman içindeki evrimi de gözler önüne seriliyor. Önce git gide büyüyen cihaz boyutları ve ağırlıkları göze çarpıyor. Daha sonra daha da büyük ekranların, daha küçük kasalara sığabildiğine şahit oluyoruz.

Apple bu yolculuğunda hayatımızı değiştirecek yeniliklere imza attı. Günümüzde kullandığımız “gerçek” akıllı telefonlarının öncüsü olmayı başardı.

Iphone Ekran Boyutları

Iphone tasarımsal detayları ve ölçüleri ile ilgili bilgilendirmeye çalıştık. Iphone konusunda merak ettiğiniz diğer konular için Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız olursa bize telefonla ya da alt tarafta bulunan yorum alanından ulaşabilirsiniz.

Iphone özel onarım servisi olarak İstanbul genelinde yerinde servis hizmetimizden faydalanmak ister misiniz? Ekranınız kırıldıysa ya da bataryanız artık eskisi kadar dayanmıyorsa bizi arayabilirsiniz. Yerinize gelip 20 dakikada değiştirelim. Böylece verileriniz yabancı ellere geçmesin ve telefonunuzdan ayrı kalmayın. Bize Telefon veya Whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve sorunlarınız için her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Sohbet