Itunes Kullanmadan Iphone’a Müzik Yükleme Rehberi

iTunes kullanmadan iPhone’a müzik yükleme

iPhone cihazların en yoğun eleştiriye maruz kalan özelliği belki de budur. iPhone’a müzik yükleme bazen gerçekten işkenceye dönüşebiliyor. iTunes her ne kadar bu işin en güvenli yolu olsa da bazen daha kolay bir yol arayışına giriyoruz. Zaten buraya da bu yüzden geldiniz.

iTunes kullanmadan iPhone’a müzik yükleme nasıl yapılır bilmek istiyorsanız bu yazımızda anlatıyoruz. Gerçekten son derece basit bu uygulama, resmen işleri kolaylaştırıyor.

EASEUS MOBIMOVER FREE

Lütfen Dikkat! Bu uygulama 3. Parti uygulamadır. Apple bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir. Aynı şekilde uygulama ile ilgili olarak yaşayabileceğiniz sorunlarla alakalı sorumluluk size aittir.

EaseUS adlı bu ÜCRETSİZ uygulamanın hem Windows hem de MacOS işletim sistemleriyle çalışan sürümleri mevcut. Siz kendinize uygun olanı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.  Bu uygulamanın ücretsiz olmasının yanı sıra son derece sade arayüzü, hem kullanım kolaylığı, hem de neredeyse tüm iOS sürümleri ile çalışabilmesi bakımından bizim de favorimiz. İndirmiş olduğumuz kurulum dosyasını çalıştırıp uygulamayı kuralım ve hemen ardından çalıştıralım. iTunes uygulmasını çalıştırmasak bile kurulu olması gerekiyor. Çünkü itunes olmazsa bilgisayar cihazımızı tanıyamıyor. Gerekli driverların kurulması için bu gerekli.

iPhone'a müzik yükleme

Bu aşamada uygulama bizden, bir iOS cihazını, yani bir iPhone, iPad ya da iPod’u kablo yardımıyla bilgisayarınıza bağlamanızı istiyor. Cihazınızı bağladıktan sonra ekrana gelen “Bu Bilgisayara Güvenilsin mi?” sorusuna “Güven” yanıtını verelim. Bu uyarı aynı bilgisayarda bir daha görünmeyecektir.

iPhone'a müzik yükleme

Bu ekranda 4 adet transfer seçeneğimiz var. Sırasıyla şöyle;

  • Bilgisayardan iPhone’a kopyalama
  • Başka bir Akıllı telefondan iPhone’a kopyalama
  • iPhone’dan bilgisayara kopyalama
  • Bir dosya yöneticisi kullanarak iPhone’a transfer yapma

Burada bizim ihtiyacımız olan, “Transfer to This Device” seçeneğini kullanarak iPhone’a müzik yükleme. Bu seçeneği tıklayalım. İki opsiyonumuz var;

By Folder : Klasör halinde toplu müzik yüklemek için kullanılır

By File : Tek tek müzik yüklemek için kullanılır.

iPhone'a müzik yükleme

Dilediğimizi seçerek bilgisayarımız içinde bulunan müzik, video, resim gibi medya dosyalarımızı seçiyoruz ve “” tuşuna tıkladığımızda karşımıza bir pencere daha çıkıyor.

iPhonea müzik yükleme

Burada hangi medyanın hangi klasöre yükleneceği gösteriliyor. “Transfer” butonunu tıklayarak işlemin tamamlanmasını bekliyoruz. Hata verirse kabloyu çıkarıp tekrar bağlayın düzelecektir.

Hepsi bu kadar artık müziklerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Müzikleri Youtube üzerinden Mp3 olarak indirebilirsiniz. Bu işi internet üzerinde online olarak yapan siteler mevcut Google’dan kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.

iTunes ile nasıl müzik yükleyebileceğinizi anlattığımız bir yazımız kısa zamanda burada olacak

iPhone tamiri konusunda bizi her zaman arayabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

536 937 00 00 | soner@cepciniz.com | cepciniz.com | Youtube

[ratings]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Sohbet