Güvenilir iPhone Servis nasıl bulunur?

Güvenilir iPhone Servis nasıl bulunur?

güvenilir iphone servis

Telefonunuzu tamire götüreceksiniz. Güvenilir iPhone servis arıyorsunuz. Peki ne yapacaksınız?

Öncelikle şunu söylemek lazım, neyin tamiri olursa olsun, tamirci isterse müşterisini rahatça kandırabilir. Sağlam bir cihazı çalışmaz hale getirip suçu müşterisine atan tamirci de var, çok kötü durumdaki bir cihazı sağlam hale getiren de. Aslında bu konuda fazla yapacak bir şeyimiz yok. Teknisyenimize güvenmek zorundayız.  Ancak bazı konularda bilinçli olmakta fayda var.

Yetkili servisler;

Yetkili servislerde kullanılan parçalar her zaman orijinal olacağından güven problemi yaşamıyoruz. Ancak çoğunda başka problemlerle karşılaşıyoruz. Örneğin cihazın içindeki bilgileri her zaman silerler. Buna onay vermezseniz işi almazlar. Fiyatları her zaman pahalı olur. Çoğu arızayı onarmamak için cihaz fiyatına yaklaşan hatta aşan fiyatlar verebilirler.

Özel servisler;

Yetkili servislere genellikle göre çok daha ucuz ve hızlı olurlar. Hatta gerekirse bilgilerinizi yedekleyebilir ve onarımdan sonra geri yükleyebilirler. Bu servislerde kullanılan bazı “kalitesiz yan sanayi parçalar” cihazınızın düzgün çalışmamasına neden olabilir. Bazı markaların orijinal yedek parçaları da tedarik edilebilse de iPhone’da bu durum asla söz konusu değildir. Teknisyen, iPhone parçasının orijinal olduğunu söylerse, ya çıkma takacaktır, ya kandırılmıştır (bilmiyordur) ya da yalan söylüyordur. Güvenilir iPhone servis size yan sanayi parça kullandığını mutlaka söyleyecektir.

Ön görüşme sırasında teknisyene aklınıza takılanları sorun. Sizi tatmin edecek cevaplar vermelidir. Varsa sertifikalarını kontrol edin. Mümkünse cihazı gözünüzün önünde onarmasını isteyin. (Çoğu teknisyen buna razı olmayacaktır. Bu da çok doğaldır. Çünkü çalışırken kendini rahat hissetmek ister) Eğer onarım gözünüzün önünde olmayacaksa teknisyenin vicdanına kaldınız demektir.

Mutlaka birden fazla servisten fiyat almalısınız. Ancak cihaza bir çok teknik servisin müdahale etmesi yanlıştır. Bu, durumu daha da zora sokacak ve sonunda cihazınızın çöpe gitmesine neden olacaktır. Bu yüzden işi yaptıracağınız teknisyenden emin olmadan cihazınızı teslim etmeyiniz.

Yerinde, Güvenilir iPhone Teknik Servis ;

Aslına kimseye güvenmek zorunda değilsiniz. Bunun için bizi arayabilirsiniz. Kapınıza kadar gelir, tüm onarımı gözünüzün önünde tamamlarız. Her şeyi gördüğünüz için aklınızda şüpheye yer kalmaz. Size özel bilgileriniz güvende olur ve zamanınız size kalır.

Bizi tercih ederseniz ;

  • İşiniz aksamaz, gündeminizden geri kalmazsınız
  • Servise Gitmezsiniz, iş yerinizden dışarı bile çıkmazsınız
  • İletişiminiz Kesilmez, arayanlar her zaman size ulaşır
  • Günlerce Beklemezsiniz, tüm işlem 30 dakika sürer
  • Cihazınızın Parçaları Çalınmaz, yapılan herşeyi görürsünüz
  • Bilgileriniz Yabancıların Eline Geçmez
  • Datalarınızı Silmeniz Gerekmez
  • Telefonunuz Çizilmez, Kirlenmez
[ratings]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Sohbet