iPHONE 6 EKRAN DEĞİŞİMİ

iPhone 6 Ekran Değişimi için Ne Yapmak Gerekir?

Telefonunuzu elinizden düşürdünüz ve ekranı kırıldıysa iPhone 6 ekran değişimi gerekiyor demektir.

Arama yapamıyorsunuz, maillerinize ulaşamıyorsunuz, sosyal medya hesaplarınızdan da uzak kaldınız! Bu durum elbette canınızı sıkacak. Ancak çaresiz değilsiniz. Yerinde iphone ekran tamiri servisimizle hizmeti ayağınıza getiriyor ve bu işi yanınızda gerçekleştiriyoruz. iPhone konusunda uzman mobil ekiplerimiz, çağrınızı almasının akabinde hemen adresinize gelip ekran değişimini yanınızda gerçekleştiriyor.

İzlemek için tıklayın

Telefonunuzda düşme ve ya farklı bir sebepten ekranınız kırıldı ya da görüntü alamıyor olabilirsiniz. Bu da

iPhone 6 Ekran Değişimi

büyük ihtimalle ekran değişimini  gerektirir. Biz Cepciniz.com olarak bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Üstelik beklediğinizden bir adım öteye geçerek iphone 6 kırık ekranı evinizde yada iş yerinizde gerçekleştiriyoruz. Bu işlem için sizden kesinlikle ek ücret talep etmiyoruz. iPhone 6 ekran değişimi konusunda uzman mobil teknik ekibimiz sizden aldığı çağrının akabinde hızlıca çağırdığınız yere geliyor ve telefonunuzun ekran değişimini gözünüzün önünde gerçekleştiriyor.

Orjinal deyip yan sanayi ekran satmıyoruz. Kullandığımız iphone ekranları, orijinaliyle birebir aynı kalitede 1. sınıf ve 6 ay garantili olarak değiştiriyoruz. Değişen ekran tek parça (dokunmatik cam, lcd, plastik çerçeve) halinde bir bütün olarak değişiyor ve bu değişimin sonrasında ekranınızdaki çiziklerden de kurtulmuş oluyorsunuz. Tekrar çizilmesine ve kırılmasına engel olmak için cam koruma hediye ediyoruz. Ekran değişiminin ardından dilediğiniz kadar inceleyebiliyorsunuz. Problem bulursanız ya da içinize sinmezse koşulsuz iade hakkınız mevcut. iPhone 6 cam ekran değişimi sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez ya da yabancı kişilerin eline geçmez. Telefonunuzun içinden parça eksilmez. Telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hasasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir problem olmaz. iPhone 6 ekran değişimi işi gözünüzün önünde yapıldığından dolayı bu tereddütleri

iPhone 6 Ekran Değişimi

yaşamazsınız.  İşlem sırasında aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz.  Ekran değişimi niz maksimum 30 Dakika içinde tamamlanmaktadır.

Tüm İstanbul’a hizmet veriyoruz. Ancak hızlı hizmet garantisi yalnızca yakınında bulunduğumuz bölgeler

için geçerlidir. Genel olarak Maslak, Sarıyer, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Eyüp, Kemerburgaz, Alibeyköy ve yakınlarında aynı gün içinde servis yapabiliyoruz.

Yan Sanayi iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı : 200 TL

Revize Orijinal iPhone 6 Ekran : 350 TL

Diğer arızalar için de lütfen arayın, size yardımcı olmaktan onur duyarız.

Cepciniz.com / soner@cepciniz.com / Tel/Whatsap : 536 937 00 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat