Menü Kapat

iPHONE 7 PLUS EKRAN DEĞİŞİMİ

iPhone 7 Plus ekran değişimi 6 ay garantili olarak, tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından yerinizde, gözünüzün önünde titizlikle yapılır. 

iPhone 6s ekran tamiri

LÜTFEN DİKKAT! “ORİJİNAL EKRAN TAKIYORUM” DİYENLERE ASLA İTİBAR ETMEYİN. APPLE KESİNLİKLE YEDEK PARÇA SATIŞI YAPMIYOR.  

Ekranınızın sadece ön camı değil, plastik çerçevesinden, arka ışığına kadar tamamı değiştirilir.  Yeni takılan ekran kesinlikle YAN SANAYİ olur.  Kaliteli orijinal iPhone ekranından ayırt edilemeyecek kadar mükemmeldir. Onarım sonrası renklerin canlılığını ve dokunmatik hassasiyetini kaybetmeden kullanmaya devam edersiniz. En yüksek kalitedeki ekran olduğu için bazı teknik servisler bu ürünün ORİJİNAL iPHONE EKRAN olduğunu söylerler. Tabii ki inanmayın.
Ortalama iPhone 7 Plus ekran değişimi süresi 30 dakikadır. Bu aşamada cihazınızın içerisindeki bilgileriniz asla zarar görmez.
iphone 7 plus ekran
Cihazınızı kargo ile yolladığınız takdirde 3 iş günü içerisinde sağlam bir şekilde tekrar size ulaştırılır. Kargo ücretleri iki yönlü olarak tarafımızdan karşılanır.

iPhone 7 Plus ekran değişimi tamamlanmasının ardından 30 TL değerinde KIRILMAZ CAM KORUMA  diye  tabir edilen (ama aslında her cam gibi gayet kırılgan olan) ürün cihazınıza ÜCRETSİZ olarak uygulanır.

iPhone 7 Plus ekran tamiri 6 ay garantili olarak yapılır. Onarım sonrası teknik servis formu üzerindeki tarihten itibaren 6 ay içinde fabrikasyon hatalara karşı ürün, garantimiz altındadır. Bu süre garanti dahilindeki uygulamalar da yerinizde yapılır ve tabii ki ek servis ücreti alınmaz.

iPhone 7 Plus ekran değişimi yerinde onarım hizmeti dahil, 6 ay garantili olarak yapılır. Ekran değişimi tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özenle yapılır. Ekranınızın sadece ön camı değil, plastik çerçevesinden, arka ışığına kadar tamamı değiştirilir.  Yeni takılan ekran kesinlikle YAN SANAYİ olur. Ancak en yüksek kalitedeki ekran olduğu için bazı teknik servisler bu ürünün ORİJİNAL iPHONE EKRAN olduğunu söylerler. Ortalama ekran değişim süresi 30 dakikadır. Bu aşamada iphone cihazınızın içerisindeki bilgileriniz asla zarar görmez. Cihazınızı kargo ile yolladığınız takdirde 3 iş günü içerisinde sağlam bir şekilde tekrar size ulaştırılır. Kargo ücretleri iki yönlü olarak tarafımızdan karşılanacaktır. Kaliteli orijinal iphone ekranından ayırt edilemeyecek kadar mükemmeldir. Onarım sonrası renklerin canlılığını ve dokunmatik hassasiyetini kaybetmeden kullanmaya devam edersiniz.

Yerinde onarım hizmetimiz sayesinde,

  • İşiniz aksamaz, gündeminizden geri kalmazsınız
  • Servise Gitmezsiniz, İşyerinizden dışarı bile çıkmazsınız
  • İletişiminiz Kesilmez, arayanlar her zaman size ulaşır
  • Günlerce Beklemezsiniz, çünkü işlem 15 dakika sürer
  • Cihazınızın Parçaları Çalınmaz, yapılan herşeyi görürsünüz
  • Bilgileriniz Yabancıların Eline Geçmez,
  • Datalarınızı Silmeniz Gerekmez
  • Telefonunuz Çizilmez, Kirlenmez

 

YERİNDE iPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ

kısaca anlamak için kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

İletişim, Adres ve sosyal medya

TEL / FAX : 0212 289 01 00

GSM / Whatsapp : 0536 937 00 00

Facebook : facebook.com/cepciniz

Instagram : instagram.com/cepciniz

E-Posta : soner@cepciniz.com

Adres : Ayazağa Mah. M. Kemal Atatürk Cad. N:6D Sarıyer / İstanbul

Yol Tarifi : Google Harita

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi bölgelere hizmet verebiliyorsunuz?

Yerinde servis desteğimizi şimdilik sadece yakın çevremize verebiliyoruz. Sarıyer, Maslak, Beşiktaş, Şişli, Eyüp, Alibeyköy ve yakınlarına hizmet verebiliyoruz.

Onarım ne kadar sürüyor?

Ortalama onarım süremiz 30 dakikadır.

Yapılan onarımlara garanti veriliyor mu?

Cepciniz olarak yaptığımız tüm onarımlar 6 ay garantilidir.

Yerinde iPhone servisi hizmeti nedir?

Yerinde iPhone tamiri ile sizi büyük bir dertten kurtarmayı amaçladık. Cihazınızda arıza meydana geldiğinde servis servis gezmeyin, günlerce beklemeyin diye, servisi ayağınıza getiren hizmetimizi başlattık.

Siz sadece bizi arıyorsunuz ve servis personelimiz kapınıza gelip cihazınızı yanınızda onarıyor. Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Bilgilerim çok önemli size nasıl güvenebilirim?

Yerinde iPhone tamir seçeneğiyle yapılan onarımlarda endişe etmenize gerek kalmıyor. Çünkü her şey gözünüzün önünde gerçekleşiyor.

Yerinde onarım için ek ücret alınıyor mu?

Hayır. Yerinde onarım hizmeti için kesinlikle ekstra ücret almıyoruz.

Hangi iPhone arızaları hemen çözülebiliyor?

Yerinde onarımı mümkün olan tüm parça değişimlerini yapabiliyoruz. Buna dair bir liste aşağıda mevcut. Yerinde onarımı mümkün olmayan, entegre kaynaklı sorunlarda ise cihazınızı servis merkezimize alıyoruz. Onarımı tamamlandıktan sonra tekrar teslim ediyoruz.

Yerinde değişimi yapılabilen komponentler

Ekran
Batarya
Ön kamera
Sensörler
Arka kamera
Şarj soketi
On/Off tuşu
Home tuşu
Ses tuşları
Hoparlör
İç Kulaklık
Titreşim Motoru
Antenler

iPhone tamiri nerede yapılıyor?

Eğer İstanbuldaysanız biz yerinize geliyoruz. Ev yada işyeriniz farketmez. Kapınıza gelip cihazınızı gözünüzün önünde onarıyoruz.

iPhone telefonumun ekranı kırıldı şimdi ne yapacağım?

Hemen bizi arayacaksınız. Sorununuzu çözmek için sizi dinlemeye hazırız.

AKLINIZDAKİ SORULARA CEVAP VERMEK İSTİYORUZ. BİZE TELEFONDAN, WHATSAPP YADA SAĞ ALT KÖŞEDE BULUNAN CANLI SOHBET BUTONU VASITASI İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.