Iphone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi

Iphone ekran değişimi servisimizde en çok yaptığımız işlerin başında geliyor. Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle birlikte piyasadaki en kaliteli ürünlere ulaşabilir duruma geldik. Bu süreçte hangi ekran kalitelidir, hangi satıcı düzgün ürün satar hepsine hakim olduk.

Iphone Ekranlar Nereden Alınır?

Orijinal veya yan sanayi farketmeksizin ekranların tamamı Çin’den gelir. Türkiye’de telefon aksesuar ve yedek parçaları ise çok büyük oranda Fatih ilçesine bağlı Tahtakale semtindeki satıcılar tarafından sağlanır. Bu semtte bulamayacağınız Iphone parçası neredeyse yoktur. 

Iphone ekran Satıcıları

Tahtakale’den Iphone İçin Yedek Parça Satın Alabilir miyiz?

Tahtakale esnafı toptancı olarak tabir ettiğimiz satıcılardır. Dolayısıyla sadece bu işi yapan firmalara satış yaparlar. Çok olmamakla birlikte aralarında tek parça ürün satışı yapanlar bulunabilir. Biraz araştırma sonucunda bu esnaflardan herkes ürün tedarik edebilir.

Iphone Ekran Değişimini Kendimiz Yapabilir miyiz?

Iphone ekran değişimi biraz hassasiyet içeren riskli bir iştir. Fakat öyle çok da zor değildir. Biraz eli yatkın olan herkes kendi ekranını değiştirebilir. Bunun için gerekli teçhizat mevcutsa Youtube videolarından yardım alınabilir.

Iphone Ekran Değişimi sırasında Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

Iphone içerisinde hassan parçalar bulunduran yüksek teknoloji ürünü bir cihazdır. Yanlış yere yanlış vida takmanız anakartın zarar görmesine yol açabilir. Flex olarak tabir edilen yassı kablolar hassas bir şekilde çıkarılmazsa yırtılabilir. Bu durumlar bazen ek masraf oluşmasına neden olur, bazen de telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.

Iphone Parçaları

Orijinal Iphone Ekran Bulabilir miyim?

Maalesef bu mümkün değildir. Orijinal Iphone ekranı, belki de Tahtakale’de bulamayacağınız tek yedek parçadır. Apple Türkiye ya da Apple’ın Global tedarikçileri hiç bir şekilde 3. şahıs firmalara yedek parça satışı yapmazlar. Bu parçaların Apple tarafından yetkilendirilmiş teknik servisler dışında bulunması mümkün değildir. Orijinal ürün kullandığını söyleyen ustalara itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Bulabileceğim Ekran Kaliteleri Hangileri?

3 çeşit ekrandan bahsedebiliriz. Yan sanayi ekran, Revize Orijinal Ekran ve Çıkma ekran. Tavsiyemiz olan Revize orijinal Iphone ekran yani yenilenmiş ekranlardır. Buna Ön camı değiştirilmiş çıkma ekran da diyebiliriz.

Sadece Ön Cam Kırıldı Bunu Kendim Değiştirebilir miyim?

Malesef buna olumlu yanıt verebilmek mümkün değil. Çünkü bu işlem için özel ısıtıcılar, vakum makinaları gibi bazı teknik ekipmanlar gerektiriyor. Cam değişimi ile ekran değişimi arasında fark vardır ve Iphone cam değişimi, Iphone ekran kadar kolay değildir. En az 3 saat sürmektedir.

Bu konuda sormak istediklerinizi aşağıda yorum kısmında sorabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum.

Cepciniz.com Iphone Ekran Değişimi

Ya da siz bunları düşünmeyin! Iphone ekran işini bize bırakın. Konusunda uzman teknisyenlerimiz yanınıza kadar gelsin onarımı gözlerinizin önünde tamamlasın. Her şey gözlerinizin önünde olacağı için verilerinizin güvenliğinden endişe etmeyin. Zamandan tasarruf edin.

iphone ekran tamiri

Iphone Ekran Değişimi talebinize göre Revize Orijinal ya da yan sanayi olarak yanınızda yapılıyor. Ekranınız arka ışıktan, ön cama kadar tamamen değişiyor. Bu işlem tüm Iphone modelleri için ortalama 15 ila 30 dakika arasında sürüyor.

Iphone ekran tamiri 6 ay garantili olarak yapılır. Onarım sonrası teknik tarihinden itibaren 6 ay içinde fabrikasyon hatalara karşı garantimiz altındadır. Bu süre dahilindeki onarımlar da hiç bir ek ücret alınmadan yine yerinizde yapılır.

Yerinde onarım hizmetimiz sayesinde,

  • İşiniz aksamaz, gündeminizden geri kalmazsınız
  • Servise Gitmezsiniz, İşyerinizden dışarı bile çıkmazsınız
  • İletişiminiz Kesilmez, arayanlar her zaman size ulaşır
  • Günlerce Beklemezsiniz, çünkü işlem 15 dakika sürer
  • Cihazınızın Parçaları Çalınmaz, yapılan herşeyi görürsünüz
  • Bilgileriniz Yabancıların Eline Geçmez,
  • Datalarınızı Silmeniz Gerekmez
  • Telefonunuz Çizilmez, Kirlenmez
[ratings]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Sohbet