iPhone Zil Sesi Yükleme (iTunes kullanmadan, Bilgisayar ile)

iPhone zil sesi yükleme işlemi sandığımız kadar zor değil. Aşağıda yazılanlar uzun gelmesin. Aslında 1 -2 dakikalık bir iştir. Bunu yapmak istemiyorsanız iTunes yardımıyla zil sesi satın alabilirsiniz. Yada anlatacağım yöntemle dilediğiniz müziğin dilediğiniz kısmını ücret ödemeden zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Hemen konuya girmek istiyorum. Bu işi iTunes yapmak mümkün fakat biraz daha zahmetli. Bu yüzden bildiğim en kolay uygulama olan EASEUS yardımıyla bunu sorunsuz bir şekilde halledebiliriz. Daha önce müzik yüklemek için nasıl kullanılacağından burada bahsetmiştim. Genel anlamda bilgisayar kullanımını bildiğinizi varsayıyorum, çünkü bunları da anlatmaya kalkarsak bu yazı bitmez.

1. Mp3 Dosyası İndirme

Önce Youtube.com üzerinden iphone zil sesi yükleme yapmak istediğiniz şarkıyı bulun ve adres çubuğundaki linki kopyalayın.

iphone zil sesi yükleme

https://youtube-mp3.org.ru/tr/ sitesine girip, kopyaladığınız linki üst kısımdaki boşluğa yapıştırıp, Video yi dönüştür butonuna tıklayın. Ardından Download MP3 butonu çıkacak. Buraya tıklayıp mp3 dosyasının inmesini sağlayın.

2. İndirilen Mp3 Dosyasını M4R Formatına Çevirme (iPhone Zil Sesi yükleme Dosyası)

Ardından https://ringtonemaker.com/tr/ sitesine giriş yapın. Yükleme tuşuna basarak indirdiğiniz şarkıyı buraya yükleyin. Burada şarkının dilediğiniz bölgesini alabilirsiniz. Toplam süre 40 saniyeyi geçmemeli buna çok dikkat edin. M4R seçili olsun. “Zil sesi yap” butonuna tıklayıp açılan pencereden “indir”e tıklayın. Artık melodimiz hazır, telefonumuza yükleme aşamasına geçebiliriz.

iphone zil sesi yükleme

3. iPhone Zil Sesi Yükleme İşlemi

Bunun için EASEUS uygulamasını kullanıyoruz. Gerçekten çok kullanışlı ve basit bir uygulamadır. Senkronizasyon gerektirmediği için data kaybı riskiniz olmaz. Uygulamayı bu adresten indirip kurulumunu yapın. Uygulamanın çalışabilmesi için kullanmayacak olsak da bilgisayarınızda iTunes yüklü olması gerekebilir

iPhone cihazınızı şarj kablonuz ile bilgisayara bağlayın. Easeus uygulamasını açın ve üst kısımda cihazınızın adı yazan yeri tıklayın bölümünü tıklayın. Ardından Audio kısmının altında Ringtones ikonunu tıklayalım. Buradan cihazımıza yüklediğimiz iphone zil sesi dosyalarını görebilir, onları bilgisayarımıza çekebilir, silebilir ya da yenilerini iPhone’a yükleyebiliriz.

Alttaki resimde gördüğünüz ikona tıklayıp bilgisayarınıza indirdiğiniz M4R uzantılı zil ses dosyasını seçin. Hepsi bu kadar. Şimdi telefonunuzdan zil sesi ayarlarına girip yeni iphone zil sesi ni bulup kullanabilirsiniz.

Bozulan iPhone Tamiri ile uğraşmak istemiyorsanız. “En yakın iPhone servisi nerede? iPhone tamiri kaç gün sürer? Bilgilerim çalınır mı? Arayanlar nasıl ulaşacak?” .. ve daha bunun gibi bir çok sorun ile uğraşmak istemiyorsanız dert değil.

Cepciniz, bir telefonunuzla aynı gün içinde yanınıza geliyor ve iPhone tamiri yanı başınızda gerçekleşiyor.

iPhone Zil Sesi Yükleme (iTunes kullanmadan, Bilgisayar ile)” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Sohbet