Yerinde Iphone Tamiri

Yerinde iPhone Tamiri, İster Evinizde, İster İş yerinizde

iPhone Ekran Değişmi

Yerinde iPhone tamiri işi için ne kadar zor bir olayı, nasıl basit bir hale indirgediğimizi görmeniz için aşağıdaki yazıyı hazırladık. Bu senaryo hepimizin başına gelebilir. Mutlaka okuyun! Yaptığımız işin sizin açınızdan önemini daha iyi anlayacaksınız.

Her şey iPhone’unuzun yere düşüp ekranının kırılmasıyla başlıyor, Bu durumda arayanlar size ulaşamayacak. Sosyal medya hesaplarınızdan, maillerinize, mesajlarınızdan, banka hesaplarınıza ve daha bir sürü şeye erişiminiz kesilecek!

Ardından teknik servis bulmanız ve bir an önce iPhone tamiri yaptırmanız gerekiyor. Tam da bu sırada başka sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Şimdi kaç gün beklemeniz gerekecek? Servis aramak, güvenilir bir yer bulmak çok zor. Tabi bunlarla vakit harcamak daha da zor çünkü çok işiniz var.

Bitti mi? Tabii ki hayır. Datalarınız çalınır mı bundan da endişe ediyorsunuz bu yüzden cihazınızı yedekleyip sıfırlamanız gerekiyor. Ama ekran kırık olduğu için bunu da yapamıyorsunuz. Ayrıca iPhone’unuza iyi bakarlar mı? Çizerler mi mesela? Cihazınızın içinde ki parçalar değişir mi? Bu liste uzar gider.

AMA MERAK ETMEYİN BİZ UZATMIYORUZ, YERİNDE IPHONE TAMİRİ HİZMETİMİZ İLE SORUNLARINIZI SİZİN YERİNİZDE, GÖZLERİNİZİN ÖNÜNDE ÇÖZÜYORUZ

YERiNDE IPHONE TAMiRi NASIL OLUYOR?

iPhone’unuzu hayata döndürmek için . IPhone konusunda uzman arkadaşlarımızdan biriyle konum bilginizi paylaşıyorsunuz.

Aynı gün için müsait zamanı belirliyorsunuz. Randevu saatinde arkadaşımız yanınıza geliyor. Göstereceğiniz noktada, gözetiminiz altında iPhone’unuzun onarımını tamamlayıp gerekli testleri tamamlıyor.

Sizin de onayınızın ardından iPhone’unuzu size teslim ediyor. iPhone’unuza neler yapıldığını baştan sona izliyor, dilediğiniz yerde dilediğinizi sorarak bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

 Ortalama bir Yerinde iPhone tamiri 15 ila 30 dakika arasında tamamlanıyor. Bu süre zarfında dilerseniz işinize yoğunlaşabilir ya da arkadaşımız işini yaparken onu izleyebilir dilediğinizi sorabilirsiniz.


Ve Mutlu Son..

iPhone Ekran Değişmi

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Yoğun Çalışanlara Özel

Hızın her şey olduğu dijital dünyamızda telefonlarımız en büyük yardımcılarımız oldular. Adeta vücudumuzun bir parçası haline gelen cep telefonlarımızı asla yanımızdan ayıramıyoruz. Bu dijital dünyanın, küçük dijital aletleri olan akıllı cep telefonlarımız da maalesef akıllı oldukları kadar hassas bir yapıya sahipler. Hal böyle olunca onları korumak ve kollamak gerekiyor çünkü en ufak bir darbe veya sıvı teması sonrası ciddi hasarlar alabiliyorlar.

Sürekli elimizde olan cihazlarımız için de bazen kaçınılmaz kazalarla karşılaşabiliyoruz. Bu durum hem maddi açıdan hemde manevi açıdan bizleri üzmekle kalmıyor adeta hayatımızı sekteye uğratıyor. Sevdiklerimizle ve iş dünyasıyla iletişimimiz kesiliyor. Mail alamıyoruz, telefon görüşmesi yapamıyoruz, güncel olaylardan bi haber kalıyoruz, sosyal medyada neler oluyor ve daha bi sürü şeyden kopuyoruz.

Bu durumda yapmamız gereken ilk iş tabii ki onu tamir ettirmek olacak. Ancak burada da başka sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz. Öncelikle Iphone ekran değişimi yapabilecek bir servis bulmak gerekiyor. Tabi bu servis kendisine güvenebileceğimiz bir servis olmalı. Sonra işi gücü bırakıp cihazımızı servise götürmemiz gerekiyor. Ancak serviste işin bir kaç gün sürebileceğini duyduğunuzda moraliniz bir kez daha bozuluyor. Bu kadar badireden sonra cihazınızdan bir kaç gün ayrı kalmak tabii ki çok sinir bozucu. Ancak cihazı bırakmanız halinde içinde yazışmalar, resimler, rehber gibi bir çok özel bilginiz bulunuyor. Bunların da yabancıların eline geçmesini istemiyoruz.

İşte tam da bu noktada CEPCİNİZ devreye giriyor. Yerinde Iphone Tamiri için Hızlı bir şekilde ofisinize geliyor ve cihazınızı 15 – 30 dakika içerisinde iPhone ekran değişimini gözünüzün önünde yapıyor. Siz yerinizden bile kalkmıyorsunuz. Datalarınızı silmeniz veya yedeklemeniz de gerekmiyor. Çünkü cihazınıza yapılan tüm işlemleri bizzat görüyorsunuz. Zaten başınızdan aşkın olan işleriniz yarım kalmıyor.

V.I.P Servis – Yerinde Iphone Servisi

Yerinde Iphone Tamiri sayesinde telefonunuz yanınızda onarılıyor. İşleriniz yarım kalmıyor. Günlerce beklemiyorsunuz. Servis aramanıza gerek kalmıyor. Datalarınız için endişelenmiyorsunuz. Çünkü her şey gözünüzün önünde oluyor.

Garantili Hizmet

Ürünlerimiz talebinize göre orijinal ya da yan sanayi olabiliyor. Her halükarda yaptığımız tüm işler için 6 Ay garanti veriyoruz.

Ödeme

Servisimize gelen müşterilerimizle aynı fiyatı ödüyorsunuz. Kredi kartı, Havale ya da nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hediye

Değiştirdiğimiz her ekran için çizilmez cam koruma hediye ediyoruz.

YERiNDE iPHONE TAMiRi YAPABİLDİĞİMİZ BÖLGELER

Yerinde Iphone Tamiri ile İstanbul’un tamamına hizmet verebiliyoruz. Ancak şimdilik tek şubemiz Maslak bölgesinde olduğundan dolayı, yakın çevremiz olan Kağıthane, Sarıyer, Beşiktaş, Eyüp bölgelerine hızlı hizmet garantisi verebiliyoruz.

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

Bizimle çalışmayı tercih eden kurumsal firmalardan hakkımızda bilgi alabilirsiniz. Eczacıbaşı, Deloitte, Eren Holding, İş Yatırım ve daha bir çok firma ile aktif olarak çalışmaktayız.

YERiNDE ONARILABİLEN ARIZA TÜRLERİ

Maalesef her türlü arıza için yerinde iphone tamiri teknik olarak mümkün değil. Entegreler ve diğer devre elemanlarının değişimi için gerekli olan teknik teçhizatın taşınabilir olmaması nedeni ile cihazınızın teknik servis ortamına getirilmesi gerekiyor.

Iphone Ekran Değişimi

En çok karşılaştığımız sorun ekran kırılması. Ekranınız kırılmışsa, renklerde bozulma veya dokunmatiğinde takılmalar yaşıyorsanız ekranınızın değişmesi gerekir.

Cihazınıza takılı olan ekran orijinal mi? merak ediyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Yerinde Iphone Tamiri

Batarya Değişimi

Cihazınızın açılmaması, pil performans kayıpları, kendi kendine kapanma, seviye %40 civarında iken aniden kapanma gibi sorunların çözümü için batarya değişimi sonucu genelde sorun çözülür.

Iphone Batarya Değişimi ile İlgili Önemli Bilgiler

Yerinde Iphone Servisi

İç Kulaklık Değişimi

Telefon görüşmesi esnasında karşı taraftan gelen sesi duyamıyorsanız iç kulaklık değişir. Iphone cihazlarda en çok görülen sorunlardan biri ise sesin kısık  gelmesidir. Kulaklık filtresini temizlendiğinde ya da değiştiğinde bu sorun düzelir.

iPhone Ahize ve Hoparlör Sesi az geliyorsa bunu deneyin

Yerinde Iphone Tamiri

Mikrofon, Şarj soketi, Düşük Sinyal Gücü, Kulaklık çıkışı sorunları

Bütün bu devre elemanları aynı flex kablo üzerinde yer aldığından hepsi birlikte değiştirilir. Sesinizin karşı tarafa gitmemesi, şarj olmama, düşük sinyal seviyesi ve kulaklık çıkışının düzgün çalışmaması sonucu değiştirilir.

iPHONE 6 ŞARJ SORUNU

Anten Sorunları

GPS (Navigasyon ve konum bilgileriniz) konumunuzu bulamıyorsa ve/veya wifi sinyali çok azaldıysa bu anteni değiştirmek gerekir.

Yerinde Iphone Tamiri

Arka Kamera

Fotoğraflarınızda lekeler görüyorsanız, resimleriniz bulanıksa, odaklama yapmıyorsa ya da hiç görüntü alamıyorsanız kameranızı değiştirmek gerekir.

Yerinde Iphone Tamiri

ÖN KAMERA, YAKINLIK SENSÖRÜ, HANDSFREE MİKROFONU

Bu üç parça aynı flex kablo üzerinde yer alır. Biri bozulursa tamamı değişmek zorundadır. Ön kameranız çalışmıyorsa, cihazınızı kulağınıza yaklaştırdığınızda (telefonla konuşurken) ekran kararmıyorsa, hoparlörden konuşurken ve Siri’ye komut verirken sesiniz karşı tarafa ulaşmıyorsa bu parçanın değişimi gerekir.

Yerinde Iphone Tamiri

Home Buton Değişimi

Home butonu (ana ekran tuşu) bastığınızda tepki vermiyorsa değişimi gerekir. Ancak burada bilmeniz gereken şey; tuşun değişiminden sonra parmak izi özelliğini bir daha asla kullanamayacak olmanız.

Kasa Değişimi

Genel olarak ağır deformasyonlar sonucu değişmesi gerekir. Çoğu zaman yamulma ve köşeden alınan darbeler sonucunda ekrana zarar vermektedir.

iphone 7 kasa

Ses ve Güç Tuşları

Ses açma, kısma, sessize alma ve güç tuşlarından biri veya bir kaçı çalışmıyorsa değişir. Bazı cihazlarsa tüm tuşlar aynı flex kablo üzerinde olmasına karşı, bazı cihazlarda ayrı ayrı bulunabilir.

iphone 4-4s tuşları

Yerinde iphone Tamiri mümkün değil ise arıza tespiti için cihazınızı sizden teslim alıp teknik servisimize ulaştırıyoruz. Arızayı tespit edip fiyat bilgisini size iletiyoruz. Sizden gelen cevaba göre en geç 2 iş günü içerisinde tekrar yerinize gelip cihazınızı teslim ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Sohbet