iPHONE YERİNDE SERVİS HİZMETİ

HIZLI HİZMET

Hızın her şey olduğu dijital dünyamızda telefonlarımız en büyük yardımcılarımız oldular. Adeta vücudumuzun bir parçası haline gelen cep telefonlarımızı asla yanımızdan ayıramıyoruz. Bu dijital dünyanın küçük dijital aletleri olan akıllı cep telefonlarımız da maalesef akıllı oldukları kadar hassas bir yapıya sahipler. Hal böyle olunca onları korumak ve kollamak gerekiyor çünkü en ufak bir darbe veya sıvı teması sonrası ciddi hasarlar alabiliyorlar.

Hızlı HizmetSürekli elimizde olan cihazlarımız için de bazen kaçınılmaz kazalarla karşılaşabiliyoruz. Bu durum hem maddi açıdan hemde manevi açıdan bizleri üzmekle kalmıyor adeta hayatımızı sekteye uğratıyor. Bu durumda ayrıca maddi ve manevi kayıplarımıza sebep oluyor. Sevdiklerimizle ve iş dünyasıyla iletişimimiz kesiliyor. Mail alamıyoruz, telefon görüşmesi yapamıyoruz, güncel olaylardan bi haber kalıyoruz, sosyal medyada neler oluyor ve daha bi sürü şeyden kopuyoruz.

Bu durumda yapmamız gereken ilk iş tabii ki onu tamir ettirmek olacak. Ancak burada da başka sıkıntılarla karşı karşıya kalıyoruz. Öncelikle iPhone ekran değişimi yapabilecek bir servis bulmak gerekiyor. Tabi bu servis kendisine güvenebileceğimiz bir servis olmalı. Sonra işi gücü bırakıp cihazımızı servise götürmemiz gerekiyor. Ancak serviste işin bir kaç gün sürebileceğini duyduğunuzda moraliniz bir kez daha bozuluyor. Bu kadar badireden sonra cihazınızdan bir kaç gün ayrı kalmak tabii ki çok sinir bozucu. Ancak cihazı bırakmanız halinde içinde yazışmalar, resimler, rehber gibi bir çok özel bilginiz bulunuyor. Bunların da yabancıların eline geçmesini istemiyoruz.

cepciniz.com

İşte tam da bu noktada CEPCİNİZ devreye giriyor. Hızlı bir şekilde ofisinize geliyor ve cihazınızı 15 dakika için de iPhone ekran değişimini gözünüzün önünde yapıyor. Siz yerinizden bile kalkmıyorsunuz. Datalarınızı silmeniz veya yedeklemeniz de gerekmiyor. Çünkü cihazınıza yapılan tüm işlemleri bizzat görüyorsunuz. Zaten başınızdan aşkın olan işleriniz yarım kalmıyor.

Cepciniz tutamayacağı sözler vermez. Bu yüzden şimdilik belli sınırlarımız var. Hızlı hizmet garantisini sadece yakın çevremize verebiliyoruz. Bu çevrede Sarıyer, Kağıthane, Beşiktaş, Eyüp ve çevresiyle sınırlı. Daha uzun mesafeler için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat