iPhone Arka Cam Değişmi

Yeni iPhone demek yeni teknolojiler demek. Apple boş durmayarak her sene sunduğu modellere bir takım yenilikler ve geliştirmeler ekliyor. Bunun son örneklerinden birisi kablosuz şarj ile birlikte gelen iPhone arka camı.

iPhone Arka Camı Neden Kullanıyor?

iPhone 8 modelinden itibaren kablosuz şarj özelliğini kullanılmasından dolayı gerekli iletkenliği sağlamak için mecburen cihazların arka tarafı camla kaplandı. Bunun sonucunda cihazın daha şık göründüğü söylenebilir, ancak bu bir takım sorunları da beraberinde getiriyor. Önceden sadece ekranımızın camını korumamız gerekirken artık arka camı da korumak gerekiyor. Bu cam da kırıldığı zaman bir ekran kadar masraflı oluyor. Haliyle biraz can sıkıcı olabiliyor.

iPhone Arka Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone Arka camı değiştirmek düşünüldüğünden çok daha zor ve zahmetli bir iştir. Bu cam öylesine sağlam yapıştırılmış ki, el yordamıyla düzgün bir şekilde sökebilmek neredeyse imkansızdır. Bu camlar yerinden ayrılmadığı gibi cihazın arka kasanının eğilmesine de sebep oluyor. Sonuçta yeni takılan cam eskisi gibi oturmuyor. Ancak çaresiz değilsiniz. Bu sorun için de Çinliler imdadımıza koşmuş ve bizler için bir lazer cihazı üretmişler. Bu ürün sayesinde iPhone arka camı, cihaza zarar vermeden sökülebiliyor. Buradan yapılan işlemi izleyebilirsiniz.

iphone arka camı

Yerinde Servis Hizmeti Mevcut mu?

Bu işlem büyük cihazlar yardımıyla yapılabildiği için maalesef yerinde onarım hizmetlerimize dahil değil. Ancak cihazınızı alıp gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından tekrar yerinize gelip teslim edebiliyoruz. Bulunduğunuz yerin servisimize yakınlığına göre 12:00’dan önce aldığımız cihazları aynı gün 17:00’a kadar teslim edebiliyoruz.

iphone arka camı

Hangi Modellerde Arka Cam Mevcut?

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max modellerinden birine sahipseniz arka camı değişimi için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat