Kandırılmayın! Orijinal iPhone Ekran Takıyorum Diyenlere İnanmayın!

Orjinal iPhone Ekran Yalanı

Evet yanlış duymadınız ” orjinal iPhone ekran takıyorum ” diyenlere inanmayın. Çünkü APPLE ORJİNAL YEDEK PARÇA SATIŞI YAPMIYOR. Bu nedenle Apple yetkili servisleri dışında orjinal yedek parça bulmanız olanaksızdır.

Orjinal iPhone Ekran

Kısaca anlatalım;

Yan sanayi ekran: bir kaç kalitede bulunabilir. İyi kalitede olanları neredeyse orjinalinden ayırt edilemez. Basit kalitede, yani ucuz ekranlarda ise renkler soluk ve dokunmatik hassasiyeti çok zayıf olur.

Orjinal iPhone Ekran: Sadece Apple mağazalarında bulunur ve sadece Apple yetkili teknisyenleri tarafından montajı yapılabilir.

Revize Orjinal Ekran: Ekran camı kırılmış, fakat görüntü ve dokunmatik özelliklerine zarar gelmemiş ekranlar bir takım işlemlerden geçirilerek ön cam değiştiriliyor. Esasen çıkma diye tabir edebileceğimiz bu ekranlar tamamen yenilendiğinden Revize Orjinal olarak adlandırılıyor.

Burada bir ayrıntıya değinmeden geçmemek gerekiyor. Apple, iPhone cihazlarında Gorilla Glass marka cam kullanıyor. Gorilla Glass Cam, normal camlardan daha dayanıklı ve daha çizilmez niteliğe sahip. Revize orjinal ekran ise gerçeğiyle tamamen aynı görünmesine rağmen, yeni takılan cam sıradan özelliklere sahip olduğu için daha kırılgan ve daha kolay çizilebiliyor.

Yine de biz cepciniz.com olarak Revize Orjinal Ekran tavsiye ediyoruz. Fiyatları yan sanayiden biraz daha fazla ancak yine de Apple fiyatları ile kıyaslandığında oldukça avantajlıdır. Düşürmediğiniz sürece yıllarca sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Gorilla Glass Camları ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.

Daha detaylı bilgi için aşağıdakilerden birini tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Biz cepciniz.com olarak bozulan iPhone marka cihazlarınızı evinizde ya da iş yerinizde onarıyoruz. Size zamandan tasarruf sağlıyoruz. Ayrıca onarımı gözünüzün önünde yaptığımız için güven problemini de ortadan kaldırıyoruz.

Size de hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat