Kırık Ekran Satışı Mümkün mü? | Kırılan iPhone Ekranı İşe Yarar mı?

Kırık Ekran Satışı Mümkün mü?

Yoğun olarak karşılaştığımız, ” kırık ekran satışı mümkün mü?” sorusunu yanıtlıyoruz. Ekranımızın kırılması bir anda hayatımızı kabusa dönüştüren bir kaza durumu idi. Neyse ki artık bu sorunu bizimle biraz olsun aşabiliyorsunuz. Ancak maddi kayıplarınız için bizim de elimizden bir şey gelmiyor. Bu durumda kaybınızı minimuma indirecek bir detaydan bahsetmek istiyorum.

Hangi durumda ekran kıymetli olur?

Cihazınızın ekranı daha önceki makalelerimizde belirttiğimiz gibi bir kaç katmandan oluşur. Bu katmanlardan en değerlisi görüntüyü oluşturan LCD katmanı. Bazı kırılma durumlarında bu katman (yani LCD) sağlam kalabiliyor. Yani ön camın kırılmasına rağmen görüntü halen sağlam ve dokunmatik düzgün çalışıyor. Eğer bu durumdaysanız okumaya devam edin.

Kırık ekran satışı nasıl mümkün olur?

Bu ekranın hala bir kıymeti var. Ön cam değişebildiği için, ürün geri dönüştürülebiliyor. Dolayısıyla kırık ekranlar da para ediyor. Ekran camı değiştirerek kullanmaya devam etmeyi de elbette tercih edebilirsiniz. Ancak bunun yerine yeni bir ekran taktırıp eskisini satmak, hızlıca çözüme gitmenizi sağlayacaktır.

Biz bu durumda ne yapıyoruz?

Kırılan ekranınızın yerine yenisini takıyoruz. Eski ekranınızı ise satın alıyoruz. Ya da yeni takılan ekranın fiyatından düşüyoruz. Böylece işleminiz 15-20 dakika içerisinde tamamlanmış oluyor.

Kırık ekran satışı fiyatları nedir?

Bu cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Net fiyatı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Ekranın satılabilir durumda olduğunu nasıl anlarız?

Bu konu önemli, aşağıdaki şartlar cihazınızın durumuyla uyuşuyorsa bu kırık ekran satışı imkanından faydalanabilirsiniz.

  • Kırık olan ekranınız mutlaka orijinal olmalı.
  • Görüntü herhangi bir leke yada kusur olmamalı
  • Dokunmatik kontrolü tamamıyla sağlanabiliyor olmalı
kırık ekran satışı

Ekranlar ile alakalı ilginizi çekebilecek diğer konularımızı alt kısımda bulabilirsiniz. Bu konu da ve iPhone ile ilgili merak ettiklerinizi alttaki yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sorularınız en kısa sürede yanıtlanacaktır.

iPhone Revizyon Ekranın Orijinalinden Farkı Nedir?

Kandırılmayın! Orijinal iPhone Ekran Takıyorum Diyenlere İnanmayın!

iPhone ekran cam değişimi hakkında bilmeniz gerekenler

Cihazınıza Takılan iPhone Ekran Orijinal mi?

Apple resmi ekran fiyatlarını burada bulabilirsiniz. Biz Cepciniz.com olarak talebinize göre Yenilenmiş Orijinal ekran ya da Yan Sanayi Ekran kullanıyoruz. Güncel fiyatlar ve orijinal iPhone ekran fiyatları için lütfen aramaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Sohbet